2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Bielsko-Biała
Dodane 16 kwietnia 2024

Oferta pracy- pracownik magazynu

Wynagrodzenie

3 500 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis Stanowiska:

Jesteśmy firmą zajmującą się konfekcjonowaniem opakowań szklanych m.in butelek farmaceutycznych, butelek na oleje oraz słoików na miód. W związku z naszym ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników magazynu, którzy będą odpowiedzialni za sprawną obsługę naszych operacji składowania i wydawania towaru.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie dostaw towarów i kontrola ich zgodności z dokumentacją.

  • Organizacja i składowanie towarów zgodnie z ustalonymi procedurami.

  • Kompletowanie zamówień zgodnie z wytycznymi oraz dbanie o terminowość i jakość realizacji.

  • Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie oraz dbanie o bezpieczeństwo pracy.

  • Współpraca z Kierownikiem Magazynu w celu optymalizacji procesów składowania.

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynności operacyjnej

    Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy magazynowej będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do wykonywania różnorodnych zadań.

  • Sumienność, rzetelność oraz chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego.

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku pracy.

  • Pracę w systemie jednozmianowym.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość rozwoju

    zawodowego- awansu na stanowisko kierownika magazynu.

    Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, gotową do nauki i rozwoju, prześlij swoje CV na adres e-mail w temacie wpisując "Oferta pracy - Pracownik Magazynu". Dołącz również krótkie informacje dotyczące Twojego doświadczenia zawodowego oraz motywacji do pracy w naszej firmie.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 912151061