2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Grodzisk Wielkopolski
Dodane 05 kwietnia 2024

Oferta pracy - Magazynier - pakowanie paczek

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma o stabilnej pozycji w branży poszukuje pracownika na stanowisko "Magazynier"

Ogólny zakres obowiązków:

czynności związane z wysyłką towaru – pakowanie produktów według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek

przyjmowanie dostaw towaru – wyładowywanie dostaw z aut ciężarowych;

planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów

rozkładanie towaru w magazynie – przenoszenie i/lub rozwożenie kartonów, dźwiganie produktów;

przygotowywanie zamówień dla klientów detalicznych i/lub hurtowych;

sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z fakturą;

załadunek zamówień do aut dostawczych;

obsługa urządzeń magazynowych - m.in. wózka widłowego, układnic regałowych;

sprawdzanie stanów magazynowych – to kompletowanie towaru, zgłaszanie uszkodzonych produktów do kierownika oraz ich usuwanie z magazynu;

regularna

inwentaryzacja magazynu;

Praca od poniedziałku do piątku, możliwe nadgodziny.

Aby aplikować na w/w stanowisko, prosimy o przesłanie CV na adres email ew. w wiadomości OLX.

PPHU ALF Klorek, Moskalik Spółka Jawna

ul. Kąkolewska 27

62-065 Grodzisk Wielkopolski

www.alf-hurt.pl

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski
ID: 751841808