2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Targówek
Dodane 22 kwietnia 2024

Oferta Pracy: Magazynier

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Przyjęcie i wydawanie towaru

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Praca na hali magazynowej

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji tygodniowych i miesięcznych

  • Obsługa systemu Enova

  • Obsługa wózka widłowego

  • Wsparcie w terminowej realizacji aktualnych zleceń

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • Masz wykształcenie minimum średnie

  • Posiadasz doświadczenie w wykonywaniu podobnej pracy

  • Wykazujesz się dużą samodzielnością w działaniu

  • Potrafisz bardzo dobrze organizować swoją  pracę

  • Skutecznie współpracujesz w zespole

  • Umiejętności planowania i ustalania priorytetów to Twoje kluczowe silne strony

  • Posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych – będzie to Twoim dużym atutem w rozmowach z nami

Dołączając do nas  zyskasz:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Szkolenia niezbędne do pracy w magazynie

  • Ciekawą, pełną wyzwań  pracę w niekorporacyjnym środowisku

  • Atrakcyjny pakiet socjalny - dofinansowanie do wypoczynku pracowników, prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z wewnętrznych programów motywacyjnych oferujących dodatkowe dni urlopu oraz kartę MultiSport

  • Świadomość, że Twoja praca ma znaczenie dla świata

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 830386485