2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Zachodniopomorskie
  6. Marketing - Szczecin
  7. Marketing - Centrum
Dodane 10 maja 2024

Oferta pracy - Junior Marketing / Social Media Specialist (staż/praca)

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

W Escape Room Supplier naszym celem jest pomoc w tworzeniu zagadek poprzez dostarczanie rozwiązań elektronicznych do Escape Roomów na całym świecie, głównie Stany Zjednoczone, Kanada, Zachodnia i Centralna Europa. Poszukuję kreatywnych i chętnych do nauki osób, które chcą nauczyć się przygotowywania materiałów marketingowych w języku angielskim, skierowanych do odbiorców w wyjątkowej i niszowej branży Escape Roomów.

Nasza elektronika skierowana jest do osób, które nie posiadają technicznej wiedzy, stąd też działanie naszych produktów musi być opisane językiem prostym i zrozumiałym. Jeśli jesteś osobą szukającą wyzwań oraz zainteresowaną testowaniem i wdrażaniem różnorodnych działań marketingowych, zapraszamy do pracy w zespole pasjonatów zagadek.

Pracując w naszym zespole, poznasz i będziesz korzystać z:

  • programów do edycji grafiki (Photoshop),

  • programów do edycji wideo (Adobe Premiere, CapCut),

  • platform do zarządzania reklamami i social mediami (Google Ads, Facebook Business),

  • sztucznej inteligencji oraz czatu GPT4,- programów CRM i ERP (Hubspot, Odoo),

  • procesów automatyzacji marketingu i sprzedaży.

Co oferujemy:

  • pracę w zespole reprezentującym firmęz 7-letnim doświadczeniem,

  • uczestnictwo w planowaniu i realizowaniu kampanii marketingowych,

  • udział we wprowadzaniu nowych produktów na rynek,

  • dostęp do najnowszych, profesjonalnych narzędzi,

  • możliwość rozwoju w firmie sprzedającej produkty do ponad 50 krajów na całym świecie.

Czego wymagamy:

  • znajomości języka angielskiego (B1).

Dodatkowe informacje:

  • praca stacjonarna przy ulicy Dubois w Szczecinie.

Przykładowe zadania:

wprowadzenie nowego produktu, w czym zawiera się tworzenie i obróbka zdjęć produktowych, przygotowanie treści na stronę produktu, przygotowanie krótkiego poradnika wideo przedstawiającego działanie produktu, oraz przygotowanie postów do social mediów przedstawiających i reklamujących nowy produkt.

Zapraszam do kontaktu i rozmów.

Daniel Stroński

tel. +48*******39

www.escaperoomsupplier.com

Escape Room Supplier

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 917349240