2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Wilanów
Dział HR
Dodane 01 maja 2024

OEX Fulfilio: Samodzielna/-y Księgowa/-y - Warszawa, Łubna

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Spółka Fulfilio posiada kilkunastoletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze logistycznej sektora eCommerce, programów lojalnościowych i materiałów POS. Jesteśmy Należymy do jednej z największych w Polsce grup kapitałowych oferujących nowoczesne usługi dla biznesu. Jesteśmy przyjaznym i stabilnym miejscem pracy. Naszym celem jest budowanie zespołu złożonego z osób pełnych pasji i chęci do ciągłego rozwijania swoich talentów.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Samodzielna/-y Księgowa/-y

Miejsce pracy: Łubna (pod Piasecznem) / Warszawa, Klimczaka (Wilanów)

Zakres obowiązków:

  • Kontrolowanie dokumentów pod względem merytorycznym i formalnym oraz ich ewidencja,

  • Uzgadnianie sald, kontrola rozrachunków, obsługa zobowiązań i należności spółki,

  • Analiza środków trwałych w budowie, przyjmowanie środków trwałych do kartoteki,

  • Weryfikacja i uzgadnianie rejestrów VAT, udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych,

  • Prowadzenie rozliczeń międzyokresowych kosztów,

  • Bieżąca analiza poprawności zapisów księgowych,

  • Przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne spółki,

  • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca, kwartału oraz roku,

  • Aktywny udział w tworzeniu procesów dotyczących realizowanych projektów w Spółce,

  • Współpraca z audytorami podczas badania ksiąg rachunkowych,

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość),

  • 3-4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość ustawy o rachunkowości i aktualnych przepisów podatkowych,

  • Umiejętność pracy w zespole, organizacji pracy,

  • Odpowiedzialność, systematyczność, zaangażowanie,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu,

  • Zdolności komunikacyjne,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.

Mile widziane:

  • Znajomość Enova, Asseco Softlab Erp.

Wybranej osobie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę zapewniającą ciągłe wyzwania, nowe cele i projekty,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • Dostęp do benefitów - karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Dużą samodzielność w działaniu.

 Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 889582205