2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Media i PR
  5. Media i PR - Śląskie
  6. Media i PR - Będzin
  7. Media i PR - Grodziec
Dodane 05 kwietnia 2024

Odpowiadaj na Wiadomości Zdalnie i Wygodnie-Elastyczne Godziny Pracy!

Wynagrodzenie

2 500 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Będzin, Grodziec

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Szukamy Ludzi Z Ambicją! Dołącz do Naszego Zespołu!

Jesteś ambitnym człowiekiem, chciałbyś pracować zdalnie i mieć czas na wszystko? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś!

Dlaczego My?

Rzetelnie podchodzimy do każdego kandydata, nie ukrywamy informacji. Technologicznie jesteśmy numerem jeden na rynku. Nasza firma cieszy się uznaniem wielu zadowolonych osób i pozytywnymi opiniami. Gwarantujemy zadowolenie - każdy, kto spróbuje swoich sił, zarabia minimum 500 zł!

Co Oferujemy?

  • Tygodniowe Wypłaty: Pewne wypłaty co tydzień, bezpośrednio na Twoje konto bankowe, 4-6 razy w przeciągu miesiąca!

  • Praca Zdalna: Możliwość pracy z domu lub z dowolnego miejsca na świecie, elastyczny czas pracy - Ty decydujesz, kiedy i ile chcesz pracować!

  • Brak Inwestycji: Działamy w branży bezinwestycyjnej - nie musisz inwestować pieniędzy, aby zarabiać.

  • Wsparcie i Szkolenia: Pełne wsparcie zespołu 24/7 oraz kompleksowe pakiety szkoleń online, które poprowadzą Cię od A do Z na każdym kroku. Nie wymagamy doświadczenia - uczymy od podstaw!

Wymagania:

  • Postawa, chęci i zaangażowanie - to podstawa!

  • Ukończone 18 lat. (nie działamy z niepełnoletnimi)

  • Obywatelstwo polskie

  • Komputer lub smartfon z dostępem do internetu

  • Obsługa komputera/smartfona w stopniu podstawowym

  • Obecność na Facebook'u oraz Messengerze

Konkretne Obowiązki:

Twoim głównym zadaniem będzie pomoc ludziom na wirtualnym czacie za pomocą gotowych wiadomości i formułek, które przygotowaliśmy na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń. Praca polega na odpisywaniu na wiadomości gotowymi formułkami na zasadzie kopiuj-wklej do stałej bazy klientów, która sama się do Ciebie będzie zgłaszać.

Ile Można Zarobić?

Początkowo stawka waha się od 3500 zł do 6400 zł, ale to już zależy od Ciebie. Początkowe zarobki to około 2500-4000 PLN miesięcznie, pracując po 3-4 godziny dziennie. Warto zauważyć, że nie wymagamy żadnych inwestycji! Praca jest w 100% legalna, a rozliczenia odbywają się w urzędzie skarbowym!

Liczba Miejsc Ograniczona!

Jeśli widzisz to ogłoszenie, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca. Skontaktuj się z nami już teraz, klikając przycisk "Aplikuj" lub napisz wiadomość do nas na OLX!

Zapraszamy do Kontaktu!

Śląskie

Śląskie, Będzin, Grodziec
ID: 909698284