2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Psie Pole
Dodane 16 kwietnia 2024

od6000zł magazynier z uprawnieniami UDT (WYSOKI SKŁAD + doświadczenie)

Wynagrodzenie

6 000 - 6 005 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

PROSIMY O PRZECZYTANIE CAŁEGO OGŁOSZENIA

Rekrutacja na stanowisko operatora wózkiem widłowego - czołowego oraz bocznego

(wyłącznie z UDT )

Prężnie rozwijająca się firma z terenu Wrocławia - Psie Pole pilnie poszukuje pracowników na stanowisko magazyniera z uprawnieniami UDT.

TYLKO DLA OSÓB MOGĄCYCH PODJĄĆ ZATRUDNIENIE OD ZARAZ !!!

Wynagrodzenie od 6000 zł brutto !!!

przebieg rekrutacji:

etap 1: rozmowa kwalifikacyjna oraz test obsługi wózka w Jelczu Laskowicach na hali magazynowej

etap 2: medycyna pracy, podpisanie dokumentów i rozpoczęcie pracy na terenie ul.Bierutowskiej we Wrocławiu

zakres obowiązków:

  • obsługa wózka widłowego - czołowy i boczny

  • rozładunek/załadunek komponentów

  • transport gotowych elementów z produkcji na magazyn wyrobów gotowych

  • prace ręczne

WYMAGANIA:

  • WAŻNE UPRAWNIENIA UDT - warunek konieczny

  • DOŚWIADCZENIE NA "WYSOKIM SKŁADZIE"

  • SKRUPULATNOŚĆ I DBAŁOŚĆ O PRZEPISY BHP W MIEJSCU PRACY

  • CHĘĆ DO PRACY W SYSTEMIE 3 ZMIANOWYM

  • MOŻLIWOŚĆ PRACY W WEEKENDY

  • MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE na wózkach czołowych, wysokim składzie oraz pociągu logistycznym

PO OKRESIE PRÓBNYM (6 miesiący) - UMOWA O PRACĘ

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 737228359