2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Milanówek
Dodane 26 kwietnia 2024

Obsługa magazyny god. 8-16

Lokalizacja

Milanówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma Vorne poszukuje Magazyniera - Obsługa Sprzedaży

Opis stanowiska:

Firma Vorne, dynamicznie rozwijająca się w branży stolarki otworowej, poszukuje doświadczonego Magazyniera, który dołączy do naszego zespołu. Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, sumiennej i zaangażowanej, gotowej do pracy w dynamicznym środowisku zorientowanym na klienta.

Adres Magazynu Królewska 6, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Obowiązki:

  • Obsługa realizacji zamówień w tym przyjmowania, wprowadzania do systemu, kompletowania i wydawania towarów zgodnie z zamówieniami klientów.

  • Przygotowywanie towarów do wysyłki i dbanie o prawidłowe oznaczenia.

  • Komunikowanie się z odbiorcą w sprawie realizacji zamówień.

  • Przyjmowania dostał oraz ich magazynowania.

  • Monitorowanie stanu magazynu i dbanie o jego porządek.

  • Współpraca z działem sprzedaży w celu zapewnienia płynnej obsługi zamówień.

  • Obsługa dokumentacji magazynowej oraz handlowej

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera.

  • Umiejętność obsługi sprzętu magazynowego (np. wózek widłowy).

  • Znajomość podstawowych procesów logistycznych.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu na umowę o prace.

  • Jednozmianowy tryb pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Elastyczny grafik.

Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie i dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV

Firma Vorne to miejsce, gdzie liczy się profesjonalizm, zaangażowanie i wspólna praca na sukces. Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Lokalizacja

Milanówek,

Mazowieckie

Mazowieckie, Milanówek
ID: 891085397