2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Puck
Dodane 22 maja 2024

Obsługa magazynu i zamówień w sklepie internetowym

Lokalizacja

Puck

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy rozwijającą się firmą zajmującą się sprzedażą internetową w branży beauty. Wyposażamy głównie salony stylizacji rzęs oraz brwi. Dynamicznie rozwijamy się od 2020 roku. W związku z powiększaniem zespołu szukamy osoby na stanowisko: obsługa magazynu.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i etykietowanie zamówień

  • Rozładunki dostaw

  • Obsługa reklamacji

  • Kontakt z klientem w zakresie reklamacji

  • Utrzymanie porządku na magazynie

  • Organizacja przestrzeni magazynowej

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziana branża e-commerce)

  • Samodzielność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność

  • Wysoka kultura osobista

  • Zaangażowanie

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Co oferujemy:

  • Pracę w systemie 7 godzin dziennie (35 godzin tygodniowo) od poniedziałku do piątku

  • Pracę w godzinach 8-15 (z możliwością rozpoczynania i kończenia +/- 1 godzina)

  • Pracę w zgranym i zaangażowanym zespole

  • Możliwości rozwoju

  • Stabilne zatrudnienie

Lokalizacja: Praca stacjonarna - Puck

Jak aplikować: Prosimy o przesyłanie CV

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami!

Lokalizacja

Puck,

Pomorskie

Pomorskie, Puck
ID: 920056690