2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Łódzkie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Łódź
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Widzew
Dodane 14 kwietnia 2024

Oasis Beauty Center zatrudni stylistkę paznokci

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obowiązki:

  • Wykonywanie manicure i pedicure (klasycznego, hybrydowego, żelowego).

  • Przedłużanie paznokci metodą żelową lub akrylową.

  • Stylizacja paznokci z użyciem różnych technik i zdobień.

  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

  • Doradztwo klientom w zakresie pielęgnacji dłoni i stóp.

  • Obsługa klienta i dbałość o pozytywne relacje.

  • Dezynfekcja i sterylizacja narzędzi pracy.

  • Udział w szkoleniach i podnoszenie kwalifikacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w stylizacji paznokci.

  • Znajomość aktualnych trendów w stylizacji paznokci.

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

  • Wysoka kultura osobista i profesjonalne podejście do klienta.

  • Dyspozycyjność i elastyczność w ustalaniu grafiku.

  • Umiejętność pracy z żelem i akrylem.

  • Zdolności manualne i estetyczne wykonywania zabiegów.

  • Chęć do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji.

  • Punktualność, odpowiedzialność i dokładność w wykonywanych obowiązkach.

  • Mile widziane certyfikaty i ukończone kursy z zakresu stylizacji paznokci.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 911657900