2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Milanówek
Dodane 16 maja 2024

[NOCKI 20-6] Magazynier-pakowacz, ładowacz 4800 - 6000 NA RĘKĘ

Wynagrodzenie

6 230 - 7 890 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Milanówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Stanowisko pracy: Magazynier

Miejsce: 05-822 Milanówek, ul. Książenicka. 500m od WKD Brzózki - bardzo dobry dojazd

Typ zatrudnienia: Na stałe

Godziny pracy: Zmiany nocne (20:00 - 6:00).

Wynagrodzenie: 4800 - 6000zł na rękę.

Typ umowy: Umowa zlecenie

O naszej firmie:

Jesteśmy cenioną firmą specjalizującą się w produkcji elementów drewnianych. Działamy na rynku od 3 lat ciesząc się uznaniem klientów. W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Magazynier/Dozorca.

Obowiązki:

  • Załadunek aut dostawczych 3.5T paczkami do 20kg

  • Przyjmowanie towaru z produkcji i dystrybucja po regałach

  • Pobieranie elementów z regałów i pakowanie elementów w paczki

  • Dozorowanie budynku, dbanie o bezpieczeństwo urządzeń

Co oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 4800-6000 zł na rękę z umową.

  • Pracę w ciepłych, bezpiecznych i zadaszonych warunkach.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku.

  • Umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie

Wymagania:

  • Chęć do pracy i zaangażowanie.

  • Umiejętność korzystania z systemów magazynowych

  • Przygotowanie fizyczne umożliwiające przenoszenia paczek o wadze do 20kg

  • Odpowiedzialność i dokładność.

  • Gotowość do pracy w nocnych godzinach.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie

  • Wolność od nałogów

  • Uprawnienia na wózki widłowe

Jak się zgłosić - Szybki kontakt:

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy jako Magazynier i jesteś dostępny do pracy od zaraz, prosimy o natychmiastowy kontakt telefoniczny lub poprzez SMS pod numerem 73*******43. Nasza firma pilnie potrzebuje nowego członka zespołu i jesteśmy gotowi na natychmiastowe rozmowy rekrutacyjne.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i czekamy na Twój szybki kontakt!

Lokalizacja

Milanówek,

Mazowieckie

Mazowieckie, Milanówek
ID: 866109750