2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Górna
Dodane 21 maja 2024

NIEMCY/ Praca z zakwaterowaniem/ Bez znajomości języka/ Zadzwoń!

Wynagrodzenie

9 500 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu zatrudnienia za granicą? Chętnie pomożemy. Zgłoś się do nas! Gwarantujemy pewną pracę z wysokimi zarobkami. Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

Jobwerke to spółka, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w Niemczech. Łączymy pracodawców z najlepszymi pracownikami.

Miejsce pracy:  Okolice Berlina/Lipska/ Drezno/ Kassel/Monachium

Opis stanowiska:

  • Ręczny rozładunek/załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi

  • Wynagrodzenie do 2800 EUR brutto

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy magazynowej mile widziane, ale nie wymagane

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego, polskiego zespołu

  • Umowę o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Zakwaterowania w pokojach współdzielonych

  • Podstawowe i dodatkowe ubezpieczenie oraz opiekę medyczną

Zastanawiasz się jak zorganizować przejazd z Polski do Niemiec? Nie posiadasz samochodu lub nie masz prawa jazdy? Nie martw się! Pomagamy w organizacji transportu oraz zapewniamy dojazd z zakwaterowania do miejsca pracy.

Ponadto oferujemy szereg dodatków do wynagrodzenia od 100 do 150 EUR brutto jeśli:

·        polecisz pracowników do pracy

·        wyrazisz chęć pełnienia funkcji kierowcy firmowego busa lub zgodzisz się na używanie własnego auta na miejscu by dowozić innych pracowników do pracy

Aplikuj i dołącz do JobWerke! (www.jobwerke.pl)/ Zadzwoń: 799 355 455

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 918269716