2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Racibórz
Dodane 29 maja 2024

Nestfoam / Logistyk - Magazynier

Lokalizacja

Racibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

OPIS

NESTFOAM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Raciborzu, specjalizująca się w obszarze izolacji akustycznych i termicznych dla zastosowań przemysłowych i technicznych, poszukuje:

Logistyka - Magazyniera

Miejsce pracy: Racibórz

Praca biurowa na hali produkcyjnej, praca na jedną zmianę, umowa o pracę na i po okresie próbnym.

Główne zadania:

  • praca przy komputerze,
  • prowadzenie gospodarki magazynowej w zakresie przyjęć do magazynu, rozchodów i ruchów międzymagazynowych,
  • zabezpieczenie procesów produkcyjnych poprzez wydania surowców i materiałów oraz monitorowanie ich ewidencji odpowiednimi dokumentami magazynowymi,
  • współpraca z innymi działami w firmie,
  • monitorowanie oraz nadzorowanie dostaw i zapasów magazynowych,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z firmami spedycyjnymi i kurierskimi,
  • sporządzanie listów przewozowych.

Wymagania:

  • znajomość pakietu MS Office,
  • doświadczenie w dziale logistyki oraz znajomość programów magazynowych będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy,
  • systematyczność i sumienność,
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz duża otwartość.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • dodatkowe wynagrodzenie premiowe uzależnione od efektów wykonywanej pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.

Aplikacje prosimy przesyłać przez portal OLX.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Racibórz,

Śląskie

Śląskie, Racibórz
ID: 777018558