2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Mościszki
Dodane 24 kwietnia 2024

Myjka pojemników- Pracownik myjni w Mościszkach

Lokalizacja

Mościszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Zakłady Mięsne Agro-Handel Sp. z o.o. w Mościszkach, gmina Krzywiń zatrudnią:

Pracownika do obsługi mycia pojemników w Mościszkach, Gmina Krzywiń

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyny do mycia pojemników, palet

  • Segregacja pojemników

  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy

  • Praca w systemie dwuzmianowym

    Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • wsparcie na etapie wdrożenia do pracy;

  • szkolenia;

    Dodatkowe atuty:

  • aktualne badania sanitarno - epidemiologicze

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

    Zatrudniamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

    W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy o załączenie CV lub złożenie go osobiście w siedzibie firmy.

Lokalizacja

Mościszki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Mościszki
ID: 914202409