2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Krzyki
Dodane 21 kwietnia 2024

Hydraulik z językiem niemieckim

Wynagrodzenie

11 000 - 12 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Dremo Personaldienstleistung GmbH jest niemieckim pracodawcą, który od 1996 roku specjalizuje się w usługach personalnych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH / HYDRAULIK

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • atrakcyjne zarobki, łącznie 2500 - 2900 € netto (stawka godzinowa od 14,30 do 16,42 € brutto + dieta),

  • premia 300 € po przepracowaniu 3 miesięcy,

  • premia motywacyjna 50 € miesięcznie

  • dodatki urlopowe i świąteczne,

  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych,

  • bezpłatne ubrania robocze,

  • ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, na wypadek bezrobocia oraz ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,

  • do 30 dni płatnego urlopu,

  • ciekawą i zróżnicowaną pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,

  • organizację zakwaterowania,

  • na życzenie możliwa wypłata zaliczek.

Obowiązki:

  • montaż, przegląd i serwis instalacji sanitarnych,

  • montaż ogrzewania centralnego oraz instalacji wodnej.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe i/lub doświadczenie zawodowe,

  • KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO,

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy na terenie całej Saksonii - warunek konieczny,

  • samochód i prawo jazdy - warunek konieczny.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 600681137