2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Fabryczna
Dodane Dzisiaj o 14:34

Monter Instalacji lub Operator maszyn – Fotowoltaika / Farma PV

Wynagrodzenie

50 - 55 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy doświadczoną firmą z branży fotowoltaicznej. Łączna moc produkcyjna wszystkich naszych instalacji to ponad 1 GW! W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko monterów i operatorów maszyn na farmach PV do projektów zlokalizowanych na terenach krajów UE – Niemcy, Holandia, Belgia. Nasze ponad 10 letnie doświadczenie i stabilna pozycja na rynku pozwala nam na zatrudnianie ponad 120 pracowników. Dołącz do Nas i buduj z nami przyszłość.

Wychodząc naprzeciw konkurencji takiej jak Columbus, SUNDAY POLSKA, Stilo Energy czy SUNSOL, gwarantujemy zatrudnienie na okres do końca bieżącego roku z opcją przedłużenia i współpracę przy kolejnych projektach zarówno na terenie Polski jak i Unii Europejskiej.

Zakres obowiązków:

  • montaż instalacji fotowoltaicznych na wielkopowierzchniowych farmach solarnych

  • montaż konstrukcji pod moduły fotowoltaiczne

  • montaż paneli fotowoltaicznych

  • ułożenie tras kablowych

  • pomoc w bieżących zadaniach zespołu

  • praca w systemie 6/1 lub 8/1 (wyjazd na 6-8 tygodni, powrót na tydzień).

  • obsługa maszyn (koparka, ładowarka teleskopowa, kafar) – w przypadku posiadania odpowiednich uprawnień i umiejętności

Mile widziane:

  • Uprawnienia do obsługi ładowarek teleskopowych, wózków widłowych, koparek, palownicy,

  • prawo jazdy kategorii B

  • znajomość języka niemieckiego/ lub/i angielskiego.

Wymagania:

  • min. rok doświadczenia zawodowego

  • znajomość podstawowych zagadnień budowlanych

  • umiejętność pracy w grupie

  • sprawność fizyczna

  • zaangażowanie i chęć do pracy

  • Uprawnienia na koparkę / ładowarkę teleskopową / kafar – w przypadku operatorów maszyn

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę – polska umowa zlecenie,

  • stawkę od 10tys. zł netto miesięcznie (możliwość wypłaty w €),

  • niezbędną odzież i narzędzia do pracy,

  • bezpłatne zakwaterowanie w dobrym standardzie,

  • dojazd do miejsca pracy opłacony przez pracodawcę,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy,

  • możliwość regularnych zjazdów do Polski,

  • pracę w polskim zespole,

  • wsparcie opiekuna 24h,

  • pracę na terenie krajów UE.

  • dodatki stażowe oraz system poleceń pracowników do pracy (nawet 3 tyś za poleconego pracownika)

  • dodatki dla kierowców

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 911960387