2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Oleśnica
  6. Pozostałe oferty pracy - Oleśnica
Dodane 11 kwietnia 2024

Monter instalacji elektrycznych

Lokalizacja

Oleśnica, Oleśnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma TIWA Sp. z o.o. zajmująca się produkcją maszyn dla branży motoryzacyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko technika elektryka / elektronika.

Opis stanowiska:

  • Montaż instalacji elektrycznej oraz podzespołów automatyki maszyn

  • Instalacja i uruchomienie urządzeń u klienta.

Wymagania:

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat,

  • Umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email.

W treści prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zmianami).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oleśnica
ID: 897086027