2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Mazowieckie
  6. Social media - Łomianki
Dodane 04 kwietnia 2024

Specjalista/-ka ds. Content marketingu i social media

Wynagrodzenie

4 600 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łomianki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Specjalistyczny sklep Beafoto poszukuje kreatywnej osoby ds. marketingu. Jesteśmy znani w branży fotograficznej, myśliwskiej oraz strzelectwa sportowego.

OPIS STANOWISKA:

  • tworzenie oraz redagowanie treści na stronę internetową w oparciu o zasady SEO

  • tworzenie i koordynowanie kampanii reklamowych

  • zarządzanie social media w tym wdrażanie i prowadzenie kampanii banerowych

  • bieżąca współpraca z agencjami zewnętrznymi w zakresie prowadzonych projektów oraz nadzór nad dostarczanymi produktami i usługami

  • wykonywanie zdjęć marketingowych

NASZE WYMAGANIA:

  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu różnego rodzaju treści, w tym m.in. tekstów na stronę internetową, artykułów blogowych i prasowych, postów, grafik i video

  • Znasz angielski na poziomie minimum komunikatywnym

  • Posiadasz min. roczne doświadczenie w dziale marketingu lub ponadprzeciętną zdolność do samokształcenia się

  • Mieszkasz w Łomiankach lub okolicach

  • mile widziane doświadczenie w obszarze emisji reklam z wykorzystaniem platform: Meta (Facebook / Instagram), TikTok, Google, Bing, Amazon

  • mile widziane doświadczenie w korzystaniu z takich narzędzi jak: Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager

Jeżeli dobrze czujesz się przed kamerą / jesteś zainteresowany fotografią, kulturą myśliwską, strzelectwem sportowym będzie to twój dodatkowy atut!

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ( okres próbny umowa – zlecenie )

  • pracę w pełnym wymiarze godzin (pn. - pt., 9:00 - 17:00)

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • możliwości rozwoju zawodowego - realny wpływ na politykę e-commerce w firmie

  • inspirującą i rodzinną atmosferę pracy

Lokalizacja

Łomianki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łomianki
ID: 855500657