2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Mokotów
Dodane Dzisiaj o 10:45

Młodszy Specjalista, Młodsza Specjalistka ds. Rekrutacji

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE

Nasza Organizacja od prawie 40 lat niesie pomoc dzieciom pozbawionym opieki rodzicielskiej oraz zagrożonym jej utratą. W swojej pracy kierujemy się Polityką Ochrony Dziecka i naszym Kodeksem Etycznym. Prowadzimy SOS Wioski Dziecięce, gdzie dzieci znajdują troskliwy dom, rodzinną opiekę i bezwarunkowe wsparcie. W ramach Programu „SOS Rodzinie” rozwijamy działania profilaktyczne.

Zadania

  • redagowanie oraz publikacja ogłoszeń o pracę

  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych

  • wsparcie w codziennych czynnościach działu HR

  • organizacja szkoleń

  • wsparcie promocji i komunikacji inicjatyw w dziale HR

  • śledzenie trendów w dziedzinie zasobów ludzkich

  • zakup pakietów powitalnych i gadżetów

  • organizowanie imprez integracyjnych, konkursów motywacyjnych i innych wydarzeń firmowych

Wymagania

  • kierunkowe wykształcenie wyższe lub w trakcie realizacji studiów, preferowane kierunki: psychologia lub zarządzanie zasobami ludzkimi

  • praktyczna wiedza, dotycząca prowadzenia procesów rekrutacyjnych

  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem oraz planowania realizacji powierzonych zadań

  • wysoka etyka zawodowa, w tym rzetelność i poufność w wykonywaniu obowiązków

  • umiejętność budowania pozytywnych relacji między pracownikami

  • duże zaangażowanie i chęć tworzenia przyjaznego miejsc pracy

Oferujemy

  • współpracę w zaangażowanym zespole na rzecz dzieci opuszczonych i osieroconych

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • umowę cywilnoprawną (możliwość części etatu) lub B2B

  • pracę w trybie hybrydowym

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 908380129