2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Bemowo
Dodane 11 maja 2024

Młodszy specjalista e-marketingu i obsługi klientów

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

Warunki od Progress Holding Sp z o. o.:

1.      umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b

2.      praca od zaraz

3.      pełny etat, część etatu

4.      praca stacjonarna

Zakres obowiązków

1.   prowadzenie kampanii internetowych adwords i innych,

2.   zarządzanie stroną, m. in dodawanie elementów na stronę, takich jak slidery, landing page

3.   Tworzenie contentu na potrzeby stron internetowych, bloga, artykułów na podstawie tekstów źródłowych

4.   prowadzenie portali społecznościowych firmy,

5.   monitorowanie obecności firmy w portalach zewnętrznych (marketing szeptany),

6.   pozyskiwanie linków

7.   tworzenie treści do katalogów,

8.   przygotowanie okresowych raportow

9.   Odpowiedzialność za bazę kontaktów i odpowiednią segmentację w systemie do wysyłek newsletterów

10.obsługa klientów B2B

Wymagania

1.      Znajomość zagadnień z zakresu pozycjonowania treści w wyszukiwarkach internetowych,

2.      podstawowa wiedza z zakresu SEO, SEM, narzędzi: Google Analytics 4, Google Ads

3.      Znajomość Wordpress

4.      kreatywność i umiejętność pracy pod presją czasu,

5.      Wiedza poparta udokumentowanymi pracami.

Oferujemy:

1.      Praca w młodym międzynarodowym zespole

2.      Pakiet multisport

3.      Dofinansowanie nauki jezykow

4.      Elastyczny czas pracy

5.      Herbata kawa, napoje szeroki wybór

6.      Parking

7.      Spotkania integracyjne

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 917529603