2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Wawer
Dodane 25 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. rozliczeń - PaperConcept - Warszawa

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy Młodszego specjalisty ds. rozliczeń.

Twój zakres obowiązków:

- weryfikacja wprowadzonych faktur zakupu,

- kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym, a także zgodności z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi,

- rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,

- weryfikacja raportów rozliczeniowych z Elavon,

- wyjaśnianie i monitorowanie nieprawidłowości wynikających z kontroli rozliczeń z Elavon,

- bieżąca współpraca z Głównym Księgowym Spółki.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: rachunkowość lub pokrewne,

- dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,

- dokładność,

- terminowość,

- umiejętność analitycznego myślenia,

- samodzielność,

- dobra organizacja pracy,

- mile widziane doświadczenie w pracy w dziale księgowym lub w dziale rozliczeń.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- pracę w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę,

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o bardzo dobrej pozycji na rynku,

- możliwość rozwoju zawodowego.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 810123963