2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Dolnośląskie
  6. Rekrutacja - Wrocław
  7. Rekrutacja - Stare Miasto
Dodane 14 maja 2024

Młodszy specjalista ds. rekrutacji pracowników tymczasowych

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

East Power sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu oraz East Power GmbH z siedzibą w Berlinie, świadczą kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR.

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Obowiązki:

·       Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla

·       Wprowadzanie kreatywnych rozwiązań w zakresie pozyskiwania pracowników

·       Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń na portalach społecznościowych

·       Koordynowanie zatrudnienia kandydatów

·       Realizację celów rekrutacyjnych

·       Współpraca z pozostałymi działami

Oczekiwania:

·       Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub w obszarze obsługi klienta

·       Wyszukiwanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań

·       Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

·       Silna motywacja i nastawienie na realizację założonych celów

·       Doskonale rozwinięte kompetencje komunikacji interpersonalnej

·       Proaktywność, nastawienie na cel i sprawczość w działaniu

Oferujemy:

·       Stabilne zatrudnienie oraz premię uzależnioną od zaangażowania i wyników

·       Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji pracy

·       Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dziedzinie HR

·       Profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu,

·       Przyjazna, oparta na partnerstwie atmosfera pracy

·       Pakiet benefitów

·      Praca stacjonarna od poniedziałku do piątku

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 881178508