2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Małopolskie
  6. Rekrutacja - Kraków
  7. Rekrutacja - Podgórze Duchackie
Dodane 24 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. rekrutacji cudzoziemców

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma SERVITUM działająca od ponad 13 lat w branży usług opiekuńczych poszukuje pracownika na stanowisko Młodszego specjalisty ds. rekrutacji cudzoziemców.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne podejmowanie działań mających na celu pozyskanie nowych źródeł kandydatów.

  • Współpraca z pracownikami działu rekrutacji Servitum sp. z o.o.

  • Rekrutacja kandydatów (głównie ze Wschodu) z wykorzystaniem różnych źródeł i narzędzi rekrutacyjnych.

  • Organizacja logistyczna przyjazdów kandydatów do pracy i pomoc w ich zakwaterowaniu w służbowym mieszkaniu.

  • Dbanie o aktualne dane w systemach CRM

Nasze wymagania

  • Znajomości języka ukraińskiego lub rosyjskiego w stopniu biegłym.

  • Doskonałych umiejętności interpersonalnych oraz komunikacyjnych.

  • Umiejętność organizacji czasu pracy

  • Doświadczenia w obsłudze pakietu MS Office

  • Posiadanie aktywnego prawa jazdy kat.B

Mile widziane

  • Doświadczenie w rekrutacji cudzoziemców (głównie z Ukrainy)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stałej pensji oraz premii;

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00;

  • Ciekawą pracę w stabilnej branży i dynamicznie rozwijającej się firmie;

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o aplikowanie za pośrednictwem OLX.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 912386958