2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Mazowieckie
  6. Rekrutacja - Warszawa
  7. Rekrutacja - Ochota
Medicover
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Coś o Tobie:
  • masz ok.1 rok doświadczenia w obszarze rekrutacji
  • posiadasz doświadczenie firmie o ustalonych standardach i procedurach
  • potrafisz wytrwale dążyć do celu
  • szybko się uczysz
  • jesteś świetnym organizatorem i umiesz sprawnie koordynować wiele zadań jednocześnie
  • lubisz rozmawiać z ludźmi
  • bierzesz odpowiedzialność za swoje zadania
U nas nauczysz się rekrutować. Twoje zadania to:
  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • bezpośredni kontakt podczas całego procesu rekrutacji z Managerami Rekrutującymi
  • weryfikowanie i selekcjonowanie nadesłanych aplikacji
  • prowadzenie wywiadów z kandydatami
  • uczestniczenie w projektach związanych z optymalizacją procesów rekrutacji
  • współpraca ze szkołami w celu pozyskania absolwentów
  • przygotowywanie raporty z prowadzonych działań
 Oferta dla Ciebie:
  • zgrany, stabilny zespół
  • pomoc i wsparcie w nauce
  • możliwość zdobycia wiedzy na temat rekrutacji i obszaru HR
  • realna możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • opiekun wdrożenia
  • pozytywna energia, która pomaga nam rozwiązywać wspólnie najtrudniejsze wyzwanie
  • udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok„
  • platforma benefitowa

praca zdalna

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 911229374