2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Warszawa
  7. Kadry i płace - Ursynów
Dodane 01 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. Płac - Poczta Polska S.A.

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Młodszy Specjalista ds. Płac

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Łączyny 8​ Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę​

Twoje zadania:

  • samodzielna i kompleksowa obsługa w zakresie płac,
  • naliczanie wynagrodzeń,
  • sporządzanie: list płac, rozliczeń podatkowych, wewnętrznych raportów rozliczeniowych ZUS DRA,
  • dokonywanie dobrowolnych potrąceń z wynagrodzeń pracowników na rzecz ubezpieczeń, PKZ itp.
  • prowadzenie korespondencji z urzędami administracyjno-sądowymi.

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • masz praktyczną wiedzę z zakresu prawa pracy,
  • dobrze znasz pakiet MS Office – w szczególności program Excel,
  • dobrze organizujesz swoją pracę,
  • umiejętnie pracujesz pod presją czasu,
  • jesteś samodzielny, sumienny i komunikatywny.

Mile widziana:

  • znajomość programu Płatnik.

U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 910778142