2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Dolnośląskie
  6. Marketing - Wrocław
  7. Marketing - Stare Miasto
Dodane 15 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Online Marketingu

Wynagrodzenie

4 700 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Interesujesz się marketingiem internetowym i chciałbyś/chciałabyś szybko zdobyć doświadczenie? W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy szukamy nowych osób do pomocy w obsłudze prowadzonych przez nas kampanii. Jeśli jesteś ambitny, chcesz szybko rozkręcić swoją karierę, nie boisz się nowych wyzwań, odpowiedzialności i skoku na głęboką wodę to jesteś naszym idealnym kandydatem. Mile widziani studenci zaoczni kierunków związanych z marketingiem, zarządzaniem.

Miejsce pracy: Praca zdalna

Zadania:

• Wsparcie w działaniach marketingowych związanych z: pozycjonowaniem, promocją lokalną, reklamami Google Ads

Wymagania:

• Doświadczenie w kampaniach online marketingowych lub zainteresowanie tą tematyką.

• Proaktywność

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu nowych relacji

• Otwartość, entuzjazm oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

• Własny laptop/komputer do pracy

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Pracę zdalną - możesz pracować z każdego miejsca na Ziemi :)

• Przyjazną, startup’ową atmosferę pracy w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

• Potężną dawkę wiedzy w obsłudze kampanii online marketingowych

• Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy

• Wsparcie doświadczonych osób

• Pracę dla zagranicznych klientów. Większość kampanii w języku angielskim

• Możliwość bardzo szybkiego awansu dla zaangażowanych osób

• Wypłata co dwa tygodnie

• Po miesiecznym okresie próbnym, oferta stałej współpracy

• Wynagrodzenie 4480 - 6000 zł miesięcznie na start w zależności od posiadanego doświadczenia.

Zainteresowanych ofertą zapraszamy do wysłania CV. W treści wiadomości prosimy o napisanie kilku zdań o sobie i dlaczego powinniśmy zatrudnić właśnie Ciebie.

Więcej informacji o firmie - www.strony123.com

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 807292202