2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Dolnośląskie
  6. Marketing - Wrocław
  7. Marketing - Krzyki
Dział HR
Dodane 14 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy wiodącym graczem na rynku smartfonów oraz telefonów komórkowych. W portfolio posiadamy najpopularniejszą w Polsce markę telefonów outdoorowych HAMMER, a także markę myPhone – lidera na rynku telefonów klasycznych. Stale współpracujemy ze znanymi sieciami elektromarketów i marketów oraz z największymi operatorami sieci GSM. Dodatkowo dla naszych kluczowych klientów zapewniamy produkty należące do różnych kategorii m.in. AGD, Uroda i higiena, Elektronarzędzia, Oświetlenie, Elektronika użytkowa. Od 2007 roku wprowadziliśmy na rynek ponad 100 różnych modeli i sprzedaliśmy klika milionów urządzeń. Działamy w 15 krajach Europy osiągając status lidera w swojej kategorii. Nasz Zespół liczy ponad 150 osób.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie działu marketingu w realizacji zadań administracyjnych

  • pomoc w organizacji eventów, spotkań, tworzeniu prezentacji

  • wsparcie w prowadzeniu social media'ów m.in. Instagram, Facebook, Pinterest

  • współpraca przy realizacji ogólnych strategii marketingowych

  • przygotowywanie danych do raportów oraz analiz marketingowych dla określonej grupy produktów

  • prowadzenie monitoringu konkurencji oraz badanie trendów rynkowych

  • rozpoznawanie i identyfikowanie potrzeb klientów danej grupy produktów

  • współpraca z agencjami reklamowymi

  • pomoc w przygotowaniu akcji promocyjnych

  • utrzymywanie relacji oraz współpraca z kontrahentami firmy (dostawcy marketingowi i klienci)

Nasze oczekiwania:

  • kreatywność, zmysł estetyczny

  • umiejętność redagowania tekstów

  • bardzo dobra znajomość MS Office

  • dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność koordynacji wielu działań jednocześnie

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji ze współpracownikami oraz klientami

  • samodzielność, odpowiedzialność, terminowość

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: marketing, e-commerce, komunikacja wizerunkowa, dziennikarstwo)

  • mile widziana umiejętność robienia zdjęć

To oferujemy:

  •  interesującą pracę w polskiej firmie dla prestiżowych klientów w środowisku międzynarodowym

  • samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków

  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość kreowania własnych rozwiązań

  • nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru – nosisz to, co lubisz

  • świetny zespół – będziesz przychodził do nas z przyjemnością

  • dogadujemy się w pracy i po godzinach (lubimy wspólne inicjatywy pro-ekologiczne, biegamy charytatywnie)

  • lokalizacja blisko centrum Wrocławia (szybki dojazd komunikacją miejską)

 Benefity:

  • Opieka medyczna

  • Karta sportowa

  • Ubezpieczenie na życie

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Spotkania integracyjne

  • Brak dress code’u

  • Szkolenia

  • Parking dla pracowników

  • Program rekomendacji pracowników

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 905690822