2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Bielany
Dodane 11 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. księgowości

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Warszawa

           Zakres obowiązków:

·         wsparcie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych klientów biura rachunkowego

·         wsparcie w prowadzeniu ewidencji podatkowych klientów biura rachunkowego

·         weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym

·         analizowanie i weryfikacja zapisów na kontach księgowych (uzgodnienia)

·         przygotowywanie deklaracji VAT, CIT, PIT i innych deklaracji podatkowych

·         współpraca z działem kadr i płac oraz specjalistami z innych dziedzin

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia w pracy z pełną księgowością

  • dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych

  • praktyczna umiejętność obsługi programów księgowo-finansowych

  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane ekonomiczne

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • samodzielność, terminowość, skrupulatność, dobra organizacja pracy

  • dodatkowym atutem jest wcześniejsze zatrudnienie w kancelarii prawnej, kancelarii doradcy podatkowego, firmie audytorskiej lub biurze rachunkowym

  • mile widziana znajomość jednego z programów księgowych WAPRO/Rewizor/Comarch Optima

  Oferujemy:

·         pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         umowę o pracę na pełen etat

·         możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

·         benefity pracownicze: karty multisport, LUXMED

 Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres mailowy w temacie podając nazwę stanowiska.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 911024150