2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 29 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Księgowości

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

W Tutlo jesteśmy zawsze o krok do przodu!

Budujemy najlepsze na świecie doświadczenia edukacyjne pozwalające nauczyć się (a nie tylko ciągle uczyć!) języka angielskiego!

Jesteśmy zespołem zaangażowanych i kreatywnych osób, które pragną wykorzystać swoje umiejętności, doświadczenie i rewelacyjne pomysły, przekuwając je w rzeczywistość. Współpracujemy zespołowo, łącząc nasze kompetencje w celu tworzenia najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych - jesteśmy otwarci i elastyczni. Nie boimy się ryzyka, ponieważ wiemy, że tylko przez eksperymentowanie możemy się rozwijać. Testujemy, uczymy się na własnych błędach i budujemy na tym nasze doświadczenie.

Dołącz do nas na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Księgowości

Jeśli uwielbiasz nowe wyzwania i kontakt z ludźmi, to jesteśmy stworzeni dla siebie!

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego

  • Wystawianie faktur sprzedaży

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Weryfikacja i uzgadnianie rozrachunków

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca

  • Wykonywanie zleconych raportów i zestawień

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie pracy w księgowości

  • Obsługa pakietu Office (ze szczególnym uwzględnieniem excel)

  • Zaangażowanie i proaktywne podejście do codziennej pracy

Mile widziane

  • znajomość systemu finansowo-księgowego Enova

To oferujemy

  • Ciekawe wyzwania w dynamicznie rozwijającej się spółce

  • Wysoką sprawczość

  • Zaangażowany i kreatywny zespół - niekorporacyjna atmosfera to nasz wyróżnik :)

  • Możliwość bezpłatnej nauki j. angielskiego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o część stałą oraz premię za wyniki

  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy

  • Niezbędne narzędzia i oprogramowanie

  • Platformę wellbeingową

  • Kartę sportową

  • Świętowanie urodzin

  • Dodatkowy urlop

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 910314582