2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Małopolskie
  6. Kadry i płace - Kraków
  7. Kadry i płace - Podgórze
Dodane 30 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. Kadr i Płac

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie dokumentów kadrowych, w tym umów i nadzór nad ich obiegiem

  • Sporządzanie list płac i przelewów wynagrodzeń dla pracowników

  • Przygotowywanie dokumentacji i wypłat wynagrodzeń z tytułu umów o pracę, umów zleceń i umów o dzieło.

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji z zakresu: wynagrodzeń, zasiłków, rozliczeń z ZUS   i Urzędem Skarbowym.

  • Rozliczanie z ZUS, zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników.

  • Ewidencjonowanie obecności pracowników obsługi, urlopów i zwolnień lekarskich .

  • Sporządzanie sprawozdań w zakresie spraw płacowych

  • Sporządzanie rozliczeń podatkowych pracowników (PIT 11, PIT 40).

  • Ochrona danych osobowych pracowników zgodnie z odrębnymi przepisami.

WYMAGANIA:

  • roczne doświadczenie zawodowe w obszarze kadrowo-płacowym

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych

  • znajomość zasad naliczania wynagrodzeń

  • dobra znajomość programu PŁATNIK, OPTIMA,

  • znajomość tematów dofinansowania PFRON, PPK,

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • wstępne przeszkolenie i wdrożenie w obszarze kadrowo-płacowym,

  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych

  • przyjazne środowisko pracy, ciekawe wyzwania

  • elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczynania pracy w godzinach 6.00-10.00)

Na wszelkie pytania związane z pracą chętnie odpowiemy mailowo hr[at]bikari.pl

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 915467615