2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Grunwald
Dodane 21 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. kadr

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Kompass Acconting Sp. z o.o., firma z bogatym doświadczeniem w sektorze doradczym, konsultingowym i księgowym w związku z dynamicznym rozwojem Działu Księgowości poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, ul. Grunwaldzka 21

Twój zakres obowiązków:

  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej dla pracowników obsługiwanych klientów

  • Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców

  • Prowadzenie płacowej bazy danych osób zatrudnionych oraz bieżąca ich aktualizacja

  • Sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS, PPK

  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik

  • Przygotowywanie różnego rodzaju raportów oraz zestawień płacowych

  • Współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi

  • Bezpośrednia obsługą klientów

  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu Symfonia

Nasze wymagania:

  • Wyższe wykształcenie, mile widziane ekonomiczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimalne

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych

  • Znajomość programów kadrowo-płacowych, mile widziana znajomość Symfonii

  • Znajomość programu Płatnik

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)

  • umiejętność swobodnej komunikacji, a także dyplomacja i umiejętność zachowania poufności

To oferujemy:

  • stabilne wynagrodzenie.

  • Udział w szkoleniach i kursach, organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

  • partnerska atmosfera i elastyczne godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy

  • Dobry klimat w zespole.

  • Dobra lokalizacja biura w centrum miasta.

  • Przyjazne środowisko pracy.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 670370899