2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Wielkopolskie
  6. Rekrutacja - Poznań
  7. Rekrutacja - Grunwald
Norbert Dera
Dodane 12 czerwca 2024

Młodszy Specjalista ds. HR

Wynagrodzenie

3 500 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Jako Młodszy Specjalista w dziale HR będziesz mieć niepowtarzalną okazję zdobyć cenne doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Będziesz aktywnie wspierać nasz zespół w codziennych zadaniach, ucząc się od najlepszych w branży.

Zakres obowiązków

  • Wsparcie w procesie rekrutacji, w tym: analiza CV, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych oraz koordynacja harmonogramów spotkań;
  • Pomoc w organizacji szkoleń i eventów firmowych;
  • Aktywne uczestnictwo w projektach związanych z rozwojem pracowników;
  • Wsparcie zespołu w zakresie administracyjnym.

Poszukiwane kompetencje

  • Status studenta (preferowane kierunki m.in.: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi);
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne;
  • Zainteresowanie obszarem zasobów ludzkich oraz chęć rozwoju w tej dziedzinie;
  • Umiejętność posługiwania się platformami do komunikacji zdalnej (Zoom, MsTeams)
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Dobra organizacja pracy własnej i skrupulatność w działaniu.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe + system premiowy;
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w dynamicznym środowisku pracy;
  • Stałą opiekę mentora oraz wsparcie w rozwoju zawodowym;
  • Możliwość podjęcia stałej współpracy;
  • Przyjazną atmosferę pracy i możliwość zdobycia cennych kontaktów zawodowych;
  • Karta multisport;
  • Ubezpieczenie grupowe.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 919585344