2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Podkarpackie
  6. Marketing - Czarna
Dodane 10 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. E-commerce / Marketplace

Lokalizacja

Czarna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Meble Bogart to dynamicznie rozwijający się sklep internetowy z ponad 13-letnim doświadczeniem w branży meblarskiej. Do zespołu szukamy osób, które podzielają nasze wartości: proaktywność, dążenie do rozwoju i dbałość o detale. Rozwijaj się razem z nami. Dołącz do nas na stanowisko Młodszy Specjalista ds. E-commerce / Marketplace.

Zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie w realizacji działań operacyjnych z zakresu sprzedaży internetowej (e-commerce)

  • Obsługa platform marketplace m.in: Allegro

  • Zarządzanie ofertą produktową na marketplace (wystawienie produktów, optymalizacja)

  • Prowadzenie działań organicznych oraz płatnych zwiększających sprzedaż na marketplace

  • Analiza i przetwarzanie danych sprzedażowych, wyciąganie wniosków z prowadzonych działań

Wymagane umiejętności i kwalifikacje

  • Absolwent / student preferowanych kierunków: zarządzanie / marketing / informatyka (mile widziane)

  • Umiejętności zarządzania sprzedażą na platformach marketplace (idealnie, jeżeli masz już jakieś doświadczenie)

  • Praktyczna znajomość narzędzi Excel (wymagane) oraz Baselinker (dodatkowy atut)

  • Zainteresowanie w obszarze e-commerce oraz marketingu

  • Wysoka kultura organizacji własnej pracy

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Otwartość na pozyskiwanie wiedzy i wdrażanie nowych rozwiązań automatyzujących pracę

Co oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Możliwość dynamicznego rozwoju

  • Dofinansowanie do pakietu Multisport oraz ubezpieczenia grupowego

Miejsce pracy:

  • Siedziba firmy, Czarna 37-125

  • praca stacjonarna (pon - pt 8:00 - 16:00)

Aplikuj, dołącz do nas i rozwijaj się wspólnie z nami w Meble Bogart.

Lokalizacja

Czarna,

Podkarpackie

Podkarpackie, Czarna
ID: 910732727