2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Swadzim
Dodane 29 maja 2024

Młodszy Magazynier/Magazynier

Wynagrodzenie

4 500 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Swadzim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Kompletacja zamówień oraz pakowanie paczek według standardów firmy.

  • Obsługa urządzeń magazynowych: skanery, taśmowniki, wagi, bandownice, foliarki itp.

  • Układanie paczek z zamówieniami z podziałem na dane spedycje.

  • Uczestnictwo w rozładunku kontenerów.

  • Udział w inwenturach rocznych i cząstkowych.

  • Dbanie o porządek w magazynie, na stanowisku pracy oraz pomieszczeniach socjalnych.

  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

Nasze wymagania:

  • sprawność fizyczna

  • umiejętność pracy w zespole

  • punktualność

  • uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Mile widziane:

  • doświadczenie na stanowisku magazyniera

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych zatwierdzone dokumentem

To oferujemy:

  • umowę o pracę

  • stałą podstawę wynagrodzenia + premię od wyników

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie grupowe

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • dodatkowe świadczenia socjalne: dofinansowania do świąt i wypoczynku, paczki świąteczne

  • kawę i herbatę

Lokalizacja

Swadzim,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swadzim
ID: 920216772