2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Bieżanów-Prokocim
Dodane 29 kwietnia 2024

Młodszy księgowy / Młodsza księgowa

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentów do sprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Komunikacja e-mailowa z klientami.

  • Kontrola należności i zobowiązań.

  • Kontrola i przygotowanie bieżącej dokumentacji księgowejdla biura rachunkowego, archiwizacja wszystkich wewnętrznych i zewnętrznych dokumentów księgowych według okresów.

  • przechowywanie dowodów księgowych oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów finansowych.

  • Księgowanie faktur od dostawców , odbiorców.

  • Prowadzenie ewidencji kasowej;sporządzanie raportów finansowych;

  • Rachunkowość środków trwałych, przygotowanie informacji dotyczącia ŚT do użytkuwania.

  • Księgowość magazynu.

  • wystawianie zaświadczeń i dokumentów związanych z wynagrodzeniem oraz innych dokumentów Rozliczeniowych . Kontrola ważności umów o pracę, zlecenia.

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Inne prace na zlecenie kierownika

Nasze wymagania

  • Obowiązkowa znajomość języka polskiego (w mowie i piśmie)

  • Biegła znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego do komunikacji z centralą!!!

  • 2 lata doświadczenia w księgowości

  • Wyższa edukacja

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku

  • Wynagrodzenie konkurencyjne

  • Zatrudnienie oficjalne i gwarancje socjalne

  • Komfortowe warunki pracy w biurze

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 910320837