2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Księgowość - Szczecin
  7. Księgowość - Centrum
Dodane 23 maja 2024

Młodszy księgowy/a bez doświadczenia

Wynagrodzenie

4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis stanowiska

Biuro rachunkowe poszukuje pracownika.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • [KPiR i pełna księgowość] księgowanie dokumentów bezpośrednio w systemie księgowym, przygotowanie dokumentów do księgowania

  • [kadry i płace] prowadzenie dokumentacji kadrowej, wprowadzanie danych do programu kadrowo-płacowego

  • [administracja biura] obsługa korespondencji, archiwizacja dokumentów księgowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - nie wymagamy wykształcenia kierunkowego, ale preferujemy kandydatów, którzy wiążą swoją przyszłość z pracą w finansach/księgowości.

  • Przyjmujemy także kandydatów w trakcie studiów niestacjonarnych

  • Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy

  • umiejętność obsługi komputera i Excela

  • mile widziana znajomość programu Symfonia

Prosimy o załączenie CV w wiadomości na olx.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 747185552