2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Dolnośląskie
  6. Pozostałe w HR - Wrocław
  7. Pozostałe w HR - Stare Miasto
Dodane 22 maja 2024

Koordynator ds. Pracowników i obsługi klienta z j. ukraińskim

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Młodszy Koordynator ds. Pracowników i obsługi klienta z j. ukraińskim

Czy jesteś gotów/ gotowa stawić czoła wyzwaniom?

Jeśli TAK, to mamy dla Ciebie idealne miejsce w naszym zespole!

W naszej firmie doceniamy pasję i determinację.

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientami firmy: zapotrzebowania, terminy zatrudnienia, urlopy, nagłe nieobecności pracowników, dyżury na zakładach pracy

·        Realizowanie planu i strategii aktualnych potrzeb i oczekiwań firmy

·        Bezpośredni kontakt z pracownikami

·        Szukanie kwater pracowniczych

·        Tworzenie raportów, analiz

·        Wprowadzanie pracowników na zakład pracy

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz ukraińskiego – warunek konieczny

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Min. 1 rok doświadczenia w agencji pracy lub na stanowisku z podobnymi obowiązkami

  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

  • Umiejętność zarządzania własnym czasem oraz powierzonymi zadaniami

  • Umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i budowanie pozytywnych relacji biznesowych

  • Poczucie humoru i optymizm

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę/Umowa zlecenia

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii

  • Kartę Medicover Sport

Orford HR sp. z o.o.

Agencja pracy Orford HR Sp. z o.o. Sp. k. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 30012. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 920129317