2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Wielkopolskie
  6. Grafika - Poznań
  7. Grafika - Grunwald
Dodane 08 kwietnia 2024

Młodszy grafik DTP

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Szukamy Grafika DTP do wsparcia naszego działu graficznego.

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowanie plików do druku (ulotki / instrukcje)

  • Opracowywanie materiałów graficznych przeznaczonych do produkcji nowych produktów (opakowania)

  • Współdziałanie z zespołem sprzedaży

Nasze wymagania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia w pracy z grafiką komputerową

  • Znajomości zasad kompozycji, typografii, składu tekstu i znajomości teorii barw

  • Dbałości o szczegóły, kreatywności i twórczego podejścia do pracy

  • Umiejętność obsługi programów Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, inDesign

  • Znajomość technik przygotowania materiałów do druku (DTP)

  • Wysoko rozwinięte poczucie estetyki

Mile widziane:

  • Umiejętność wykonywania zdjęć produktowych

Oferujemy:

  • Pracę w gronie doświadczonych, zaangażowanych i kreatywnych ludzi

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pracę w nowoczesnym biurze

  • Elastyczny czas pracy

CV proszę przesyłać za pośrednictwem portalu. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 698674034