2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Dolnośląskie
  5. Inżynieria - Wrocław
  6. Inżynieria - Śródmieście
Dodane 04 kwietnia 2024

Młodszy Doradca Techniczno-Handlowy (budownictwo)

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Naszym klientem jest międzynarodowy producent z branży budowalnej, od wielu lat obecny na rynkach europejskich i w Polsce, który oferuje unikalne rozwiązania dla konstrukcji betonowych na budowy, jak szalunki, deskowania czy systemy zabezpieczeń przy pracy na wysokościach.

Nasz Klient poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Młodszy Doradca Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy: Wrocław

Obszar działania: Województwo dolnośląskie

Cel stanowiska

Doradztwo techniczne w zakresie szalunków, deskowań, sprzedaż rozwiązań na inwestycje budowlane poprzez kontakt z kierownikami budowy

Zadania

  • Monitoring rynku inwestycji budowalnych na terenie Dolnego Śląska

  • Nawiązywanie kontaktu z decydentami jak kierownicy projektu, kierownicy budowy

  • Badanie potrzeb klientów

  • Doradztwo techniczne, proponowanie rozwiązań

  • Tworzenie ofert

  • Negocjowanie i zawieranie umów

  • Nadzór nad realizacją umów

  • Utrzymywanie relacji z klientami

  • Raportowanie

Wymagania

  • Wykształcenie w zakresie budownictwa (absolwent lub student studiów zaocznych)

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

  • Podwyższony dynamizm, proaktywność i przedsiębiorczość

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów lub usług do wykonawców budowlanych

  • Prawo jazdy kat. B

Klient oferuje

  • Możliwość nauki i rozwoju wewnątrz firmy, w tym liczne szkolenia

  • Pracę w stabilnej firmie z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Motywujący system wynagrodzeń (podstawa + premia)

  • Narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

  • Benefity pozapłacowe jak karta Multisport, opieka medyczna czy szkolenia językowe

  • Dobrą, niekorporacyjną atmosferę

 Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 883792019