2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Ochota
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy/a Specjalista/ka ds. rozliczeń wynajmów

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Flex To Go to wypożyczalnia samochodów posiadająca nowoczesną flotę samochodową w Polsce oraz w Niemczech. Do najważniejszych swoich atutów zaliczamy: flotę atrakcyjnych cenowo i modelowo samochodów, dostępność na największych lotniskach w Polsce, gotowość do dostaw w kluczowych miastach oraz niesamowity zespół ludzi. Każdy z nas codziennie wykonując swoje obowiązkI wywiera pozytywny wpływ na firmę i całe otoczenie. Rozwijamy się, pomagamy innym i jesteśmy motywacją do zmian na lepsze.

Flex To Go to różnorodność ludzi i doświadczeń – to najlepsza droga rozwoju dla Ciebie!

Poszukujemy ludzi komunikatywnych, samodzielnych, zaangażowanych i dążących do wyznaczonych celów.

Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania, to szukamy właśnie Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

  • Wystawianie paragonów do wynajmów krótkoterminowych

  • Wystawianie i wysyłka faktur

  • Wystawianie korekt faktur, paragonów, not oraz anulacji paragonów

  • Rozliczanie wynajmów krótkoterminowych – szkody, niedotankowania, kary

  • Kontrola danych wprowadzanych do systemu Softra przez lokacje lotniskowe

  • Kontrola dokumentów księgowych dostarczanych przez lokacje lotniskowe

  • Rozliczanie płatności T-pay

  • Udzielenie informacji organom ścigania

  • Raport szkód i niedotankowań

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

  • Współpraca z innymi działami

Nasze wymagania:

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy na pełen etat

  • Bardzo dobra obsługa komputera, w szczególności pakietu MS Office i MS Excel,

  • Sumienność, skrupulatność oraz odpowiedzialność

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy i umiejętność zarządzania priorytetami,

  • Zaangażowanie i chęć działania

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, dzielenie się wiedzą i nieustanne szukanie nowych rozwiązań

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu w realizacji wyznaczonych celów

  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

  • Pakiet benefitów - opieka medyczna Luxmed i karta Multisport

  • Komfortowe biuro i dogodna lokalizacja – miejsce pracy Warszawa Ochota, okolice Dworca Zachodniego

  • Pełne wsparcie merytoryczne podczas okresu wdrożeniowego

  • Imprezy firmowe i spotkania integracyjne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 841883728