2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Brzeg Dolny
Paulina
Dodane 25 kwietnia 2024

Młodsza/y księgowa/y Grupa PCC

Lokalizacja

Brzeg Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Wspierania Biznesu „Partner” jako jedna ze spółek Grupy PCC zajmuje się outsourcingiem funkcji finansowych i kadrowych oraz usługami doradczymi. Nasza specjalność to w szczególności: administracja kadrowo – płacowa, consulting finansowy, księgowość, obsługa finansowa, windykacja należności oraz organizacja szkoleń.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Młodsza Księgowa/ Młodszy Księgowy.

Profil

  • wiedza z zakresu rachunkowości i podatków;

  • wykształcenie średnie lub wyższe - kierunki ekonomiczne;

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w firmie produkcyjnej);

  • mile widziana znajomość programów finansowo - księgowych (preferowany SAP);

  • znajomość obsługi komputera - MS Office (szczególnie Excel)

  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu;

  • samodzielność i odpowiedzialność.

Zadania

  • księgowanie dokumentów oraz ich analiza pod względem podatkowym;

  • uzgadnianie i analiza kont księgowych;

  • udział w sporządzaniu sprawozdań statystycznych;

  • codzienna współpraca z innymi działami firmy;

Oferta

  • ciekawa praca w prężnie rozwijającej się firmie;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego;

  • zatrudnienie na umowę o pracę;

  • dofinansowanie do kart multi-sport;

  • przyjazna atmosfera pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Brzeg Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Brzeg Dolny
ID: 909359598