2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Sosnowiec
SumiRiko
Dodane Dzisiaj o 10:23

Młodsza/y Księgowa/y

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. to inwestycja koncernu Sumitomo Riko, światowego lidera w zakresie produkcji wyrobów na potrzeby branży motoryzacyjnej.

Nowoczesny zakład, zlokalizowany blisko centrum Sosnowca zajmuje się produkcją przewodów do układów paliwowych, klimatyzacji oraz jednostek napędowych.

Obecnie, rozwijając nasz zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • rejestracja i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,

  • księgowanie faktur i sprawdzanie poprawności własnego księgowania,

  • księgowanie wyciągów bankowych,

  • przygotowywanie krótkich raportów na potrzeby wewnętrzne,

  • pomoc przy rozliczaniu środków trwałych,

  • pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki studiów: rachunkowość, finanse itp.) lub ostatnie lata studiów,

  • mile widziane doświadczenie w dziale księgowości lub biurze rachunkowym, ale nie jest to warunek konieczny,

  • znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym,

  • samodyscyplina i umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 4500-5000 zł brutto miesięcznie,

  • wczasy pod gruszą i benefity finansowe na święta,

  • prywatną opiekę medyczną dofinansowaną przez pracodawcę,

  • możliwość wykupienia pakietu sportowego i ubezpieczenie grupowego na życie w atrakcyjnych cenach,

  • rozwój osobisty poprzez praktyczne szkolenia oraz możliwość awansu w strukturach firmy,

  • możliwość realizacji własnych pomysłów, otwartość i różnorodność wśród współpracowników,

  • dogodną lokalizację pracy (dzielnica Sielec, obok centrum miasta),

Zainteresowane osoby zachęcamy do składania aplikacji poprzez portal OLX lub złożenia CV osobiście – ul. Gabriela Narutowicza 61 w Sosnowcu.

Dziękujemy za każdą aplikację, jednocześnie informujemy, że będziemy mogli skontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 910514947