2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Lublin
Anna Mańkowska
Dodane 25 kwietnia 2024

Młodsza samodzielna księgowa/księgowy

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Masz za sobą pierwsze doświadczenia w księgowości? Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Jeśli tak, jest to oferta dla Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową na okres 4 miesięcy
  • karta sportowa
  • prywatna opieka medyczna
  • pracę w trybie stacjonarnym w Lublinie
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

zadania

  • kompletowanie, sprawdzanie pod względem rzetelności i prawidłowości oraz ewidencjonowanie we właściwych okresach w księgach rachunkowych i rejestrach VAT dokumentów zakupu usług, materiałów, towarów, WNT, import usług z UE i faktur zagranicznych, faktur dotyczących środków trwałych i WNiP
  • ewidencja środków trwałych
  • uzgadnianie sald
  • rozliczanie zaliczek i skont
  • utrzymywanie porządku w księgowości i bieżącej dokumentacji
  • współpraca z innymi działami firmy w celu uzyskania niezbędnych informacji i dokumentów

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy w księgowości (preferowane biuro rachunkowe)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego (nie jest to warunek konieczny)
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w trybie stacjonarnym na terenie Lublina

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 912638666