2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Białołęka
Dodane 11 kwietnia 2024

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy do biura rachunkowego

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby do pracy w biurze rachunkowym na stanowisko Młodszej Księgowej / Młodszego Księgowego. Jeśli masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i pragniesz rozwijać się zawodowo, zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!

Obowiązki:

  • Księgowanie dokumentów KPIR, ryczałt oraz Księgi Handlowe.

  • Kontrola dokumentów pod kątem formalnym i rachunkowym.

  • Sporządzanie deklaracji CIT, PIT, VAT oraz plików JPK.

  • Kontakt z klientami biura

  • Współpraca z innymi pracownikami biura rachunkowego

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • Znajomość zagadnień księgowych i rachunkowych.

  • Otwartość na naukę i chęć rozwoju.

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu RAKS SQL.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

  • Praca w przyjemnym i zgranym zespole

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 902610552