2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Ochota
Dodane 14 czerwca 2024

Młodsza Księgowa/ Młodszy Księgowy BONDUELLE Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter and Gamble, Kompania Piwowarska, Maspex, Pepsi GB).

Rekrutacja prowadzona jest dla naszego klienta, lidera w kategorii firmy Bonduelle szukamy osoby na stanowisko:

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Lokalizacja : Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie rozliczeń wydatków służbowych,

  • Weryfikacja i księgowanie wybranych faktur,

  • Księgowanie wyciągów bankowych,

  • Przygotowywanie zestawień i danych np. do deklaracji podatkowych bądź statystycznych,

  • Prace administracyjne.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (min. licencjat) na kierunku: finanse i rachunkowość, ekonomia,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Dokładność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • Znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),

  • Doświadczenie nie jest wymagane.

Mile widziane

  • Znajomość przepisów podatku VAT;

  • Znajomość zasad rachunkowości.

To oferujemy

  • Praca na umowę zlecenie na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia okresu współpracy;

  • Praca dla lidera kategorii;

  • Przyjazny i otwarty na współpracę zespół;

  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w obszarze księgowości.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV za pomocą formularza

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 920632131