2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Łódź
  7. Księgowość - Widzew
Dodane 24 kwietnia 2024

Młodsza księgowa / Młodszy księgowy

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma RBT Solar Sp. z o.o., należąca do Grupy Rex-Bud, poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie faktur zakupu;

  • Rozliczanie płatności od klientów;

  • Wprowadzanie wyciągów;

  • Prowadzenie gospodarki magazynowej;

  • Rozliczanie zaliczek pracowniczych;

  • Przygotowywanie płatności.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy w księgowości w prowadzeniu pełnych ksiąg min. 2 lata;

  • Wykształcenia kierunkowego;

  • Znajomości programów Symfonia ERP;

  • Znajomości MS Office (MS Word, Excel, Outlook);

  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej;

  • Umiejętności właściwego doboru priorytetów

  • Gotowości do nauki;

  • Komunikatywności.

Oferujemy dogodne warunki zatrudnienia oraz elastyczną formę zatrudnienia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku.

Administratorem danych osobowych jest RBT Solar Sp. z o.o. z siedzibą w Zgierzu przy ul. A. Struga 14, 95-100 Zgierz.

Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Dane osobowe mogą być przekazywane do podmiotu, dla którego prowadzona jest rekrutacja. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek i zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś/aś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Zgoda na przetwarzanie wizerunku i na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając do nas e-mail, co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 909204714