2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Słupno
Dodane 08 kwietnia 2024

Młodsza księgowa/księgowy - OCR, rozliczenia - Marki/Słupno

Lokalizacja

Słupno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kancelaria zatrudni osobę na stanowisko Młodszej księgowej.

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja i poprawianie zaczytywanych dokumentów

  • weryfikacja zaczytywanych wyciągów bankowych i rozliczeń, ustalanie sald z kontrahentami

  • elektroniczna archiwizacja dokumentów

  • skanowanie dokumentów do systemu OCR

  • inne prace pomocnicze zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • chęć rozwoju i nauki zawodu

CV wraz z oczekiwaniami finansowymi proszę przesyłać za pośrednictwem formularza.

Praca na miejscu w biurze. Osobom chętnym tylko do pracy zdalnej - dziękujemy.

Lokalizacja

Słupno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Słupno
ID: 910269308