2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Praga-Południe
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodsza Księgowa / Księgowy

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Rudiger BI P.S.A., to działająca od 16 lat firma księgowa. Skupiamy się na prowadzeniu ksiąg handlowych oraz obsługi kadrowo płacowej. Obecnie pracujemy w 12 osobowym zespole księgowych w dwóch biurach w Warszawie. Zatrudnimy osobę na stanowisko: Młodsza Księgowa / Księgowy

Zakres obowiązków

  • Segregacja dokumentacji

  • Wprowadzanie wyciągów bankowych oraz faktur

  • Wprowadzanie dokumentów do ksiąg handlowych oraz KPiR

  • Przygotowanie dokumentacji do sporządzania sprawozdań finansowych

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku księgowym,

  • szkolenia

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji wśród klientów

  • wszelkie niezbędne narzędzia do pracy

  • miłą atmosferę pracy

Wymagania

  • samodzielność, rzetelność i zaangażowanie

  • edukacja w zakresie księgowości

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

Nasze biuro mieści się na Gocławiu (Praga Południe) obok CH Promenada.

Każde zgłoszenie jest przez nas uważnie rozpatrywane.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 905726765