2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Ząbki
Dodane 13 czerwca 2024

Młodsza księgowa do firmy transportowo/spedycyjnej

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ząbki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sped-Trans Ząbki  jest dynamicznie rozwijającą się firmą transportowo-spedycyjną, działająca na rynku Unii Europejskiej od ponad 20 lat. Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie naszych klientów rozszerzamy zakres podstawowej działalności o transport morski, kolejowy i lotniczy.  Aby sprostać tym wyzwaniom poszukujemy zaangażowanych i ambitnych pracowników, chcących budować z nami przyszłość zarówno swoją jak i naszej firmy.

 Zakres obowiązków:

- weryfikacja dokumentów przychodzących niezbędnych do wystawiania faktur sprzedaży;

- wystawianie faktur sprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami;

- dbałość o sprawny i terminowy obieg dokumentów z klientami;

- kontrola płatności i windykacja należność z kontrahentami;

- współpraca z biurem rachunkowym;

- zapewnienie prawidłowej obsługi kadrowej pracowników firmy;

- prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy (teczki osobowe)/ archiwizacja dokumentacji

- sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia (umów, aneksów, wypowiedzeń, świadectw pracy, BHP),

- rozliczanie kierowców – kart drogowych

- bieżąca analiza i uzgadnianie rozrachunków, potwierdzenia sald z kontrahentami, generowanie wyciągów,

 Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie kierunkowe lub wyższe;

- Dobra znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych oraz kadrowych

- 2-3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży TSL;

- dobrej znajomość języka angielskiego znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem

- dobra znajomość obsługi komputera (MS Office) i urządzeń biurowych;

- dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań i obowiązków;

- umiejętność pracy w zespole;

 Oferujemy:

- umowę o pracę;

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia;

- bezpłatne lekcje języków obcych angielski, włoski w siedzibie firmy,

- prywatna opieka medyczne w sieci placówek Enel-Med. (możliwość objęcia rodziny, partnera)

- atrakcyjne ubezpieczenie grupowe;

- kameralną, niekorporacyjną atmosferę w pracy, brak dress code’u,;

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w branży transportowo – logistycznej.

Lokalizacja

Ząbki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ząbki
ID: 920336771