2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Mazowieckie
  6. Lakiernik, blacharz - Marki
Cygan Sp. z o. o. Sp.k.
Dodane 12 maja 2024

Mistrz Lakierni / Blacharni - Koordynator

Wynagrodzenie

7 000 - 13 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Marki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Grupa Cygan: DEALER TOYOTA, LEXUS ogłasza nabór pracowników na stanowisko:  Mistrz Lakierni/Blacharni - Koordynator .

Zakres obowiązków:

-planowanie prac w zakresie zleceń blacharskich i lakierniczych,

-nadzór nad jakością napraw blacharskich i lakierniczych,

-nadzór nad gospodarką magazynową.

Doświadczenie:

-wiedza w zakresie wykonywania napraw blacharskich i lakierniczych ,

-znajomość technologii lakierów wodorozcieńczalnych,

-znajomość kosztorysów Audatex,

-praktyka w zarządzaniu zespołem,

-dyspozycyjność,

Zapewniamy :

-umowę o pracę

-stabilność zatrudnienia,

-szkolenia zawodowe,

-pakiet socjalny.

Oferujemy :

Oferujemy :

- Stabilne warunki zatrudnienia , umowę o pracę w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku , wysokich standardach działania i czterdziestoletnim doświadczeniu.

- Terminowe wynagrodzenie

- Szkolenia w dziedzinie napraw blacharskich Toyota Lexus.

- Szkolenia w zakresie najnowszych rozwiązań technologicznych stanowiących przyszłość rozwoju motoryzacji w napędach: hybrydowych, elektrycznych , wodorowych.

- Dofinansowanie karty Multisport.

- Pakiet prywatnej opieki medycznej w programie Enelmed.

- Pracę w najwyższych standardach, w tym bezpieczeństwa i sanitarnych.

- Pracę u największego dealera w Polsce, w marce Toyota będącej liderem w branży motoryzacyjnej.

- Rozwój osobisty i pracę w firmie dla której kluczowe są sukces klienta, zaufanie, pasja, troska o pracowników, środowisko.

tel. 60*******29

Lokalizacja

Marki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Marki
ID: 763961097